Главные новости

Заступник голови фракції БПП фігурує у виробництвах з виборів — Аваков

Заступник голови фракції БПП в парламенті Сергій Березенко фігурує в кримінальних провадженнях про порушення виборчого законодавства.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

«Так, фігурує. Його називають організатором схем. Він — народний депутат, і стосовно нього слідчих дій проводити не можна. Але за фактом — так, у виробництвах фігурує. Тимошенко принесла величезну пачку документів. Там теж фігурує Березенко», — сказав він.

За словами Авакова, співробітники офісу Березенко в Чернігові «викликали поліцію, тому що до них заявилися представники преси і стали знімати, як там бабусям щось роздають».

«З іншого березенковского офісу подзвонили самі журналісти і заявили, що їм перешкоджають у професійній діяльності, не пускають туди, де незаконно роздають гроші. І туди, і туди приїжджали поліцейські. «У вас ордер на обшук є?» — «Ні». — «Ідіть». Але і без обшуку є над чим працювати. Поліція заходила, опитувала громадян, фіксувала, документувала, відкривала виробництво», — розповів міністр.

В цілому, за його словами, станом на 21 лютого в поліцію надійшло 1654 звернення, які стосуються порушень виборчого процесу в різних регіонах, у Києві таких звернень найбільше. При цьому в цій статистиці не відображені матеріали, коли поліція сама відкриває провадження.

Аваков розповів, що за такими зверненнями складено вже 389 адмінпротоколів, а також порушено 74 кримінальні провадження.

«>

23.02.2019
08:25
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top