Новини Корупції

Запорізькі чиновники-будівельники» провели аукціон зі змовою учасниківДепартаментом капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації було проведено аукціон по закупівлі послуг утримання автомобільних доріг з явними ознаками змови учасників. Заявлена сума торгів склала 4 017 870,00 гривень — https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-24-000770-a.

На тендер подали заявки ТОВ «Токмацкийрайавтодор» та ФОП Лукаш Олена Василівна.

Читайте також: Розкрадання в «Запоріжгаз» на мільйони гривень

Проаналізувавши тендерні пропозиції учасників, вдалося виявити факти, які свідчать про існування взаємозв’язку між суб’єктами господарювання.

Так, ознаками змови є використання приміщення за однією адресою, а також загальний номер телефону, яким спільно користуються ТОВ «Токмацкийрайавтодор» та ФОП Лукаш Олена Василівна.

Також в базі даних і аналітики системи електронних закупівель «Prozorro» «СlarityProject» міститься інформація про взаємозв’язки учасників — https://clarity-project.info/edr/40889403/relations-map; https://clarity-project.info/edr/2356606140/relations-map.

Дані обставини є неприродними і можуть свідчити про змову вищевказаних учасників.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

 

 

Теги: Токмацкийрайавтодор, Лукаш Олена Василівна

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top