Главные новости

«Забили палицями»: свідок розкрив правду про таємниці перевалу Дятлова

Туристичну групу Дятлова в 1959 році забили палицями.

Про це у студії шоу «насправді» на Першому каналі розповів уралець Олексій Команьов, який заявив, що його дядько став свідком загибелі туристів. Родич учасника проекту в кінці 50-х років був мисливцем і жив біля Ивделя в селищі Барачинский.

«Причому він був не простим мисливцем, не тим, хто робить це для розваги. Він був професіоналом, мисливцем-промысловиком. В ніч з 1 на 2 лютого він опинився в районі гори Холатчахль. Раптово його увагу привернули сліди. У цьому місці люди бувають вкрай рідко, тому велика кількість слідів привернуло його увагу. Він вирішив пройти по слідах. Тим більше, що вдалині він побачив світло вогнів. Тоді вже темніло», — згадує Олексій.

Він заявив, що коли його дядько дійшов до джерела світла, то виявив дивно одягнених людей.

«Їх одяг більше нагадувала вбрання місцевих жителів, але все ж відрізнялася в чому», — розповів чоловік, зазначивши, що коли його дядько підійшов ближче, то побачив, що в руках цих людей великі палиці, і всі вони когось б’ють.

«Незабаром він зрозумів, що удари наносяться по живій людині. Він зрозумів, що той чоловік був ще живий. Незабаром він побачив, що там були й інші люди. Вони то були без свідомості, то вже були мертві. Всього він побачив приблизно п’ятьох людей з кийками», — розповідає Команьов.

За його словами, після цього дядько вирішив піти від цього дивного місця і пізніше винив себе за це.

На сьогоднішній день родича Олексія вже немає в живих, проте, згідно з показаннями поліграфа, гість у студії говорив правду. Чоловік зазначив, що незабаром після цієї події його дядько зрозумів, свідком якоїсь події він став.

Ще один учасник пошукового загону — Володимир Аскинадзи — висловив згоду з вбивством групи Дятлова.

 

«>

23.02.2019
10:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top