Главные новости

«Євробачення-2019»: Кириленко назвав артистів, які не повинні брати участі у фіналі нацвідбору

Зірки української естради, які свого часу виступали в країні-агресора Російської Федерації, а також співаки, які не визнають України, як територіально-цілісної країни, виступати у фіналі національного відбору на «Євробачення-2019» не маю право. Таку думку, як пишуть кореспонденти rteplyua.net, висловив екс-міністр культури України, віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко на своїй сторінці в «Твіттері».

Зокрема, чиновник зазначив, що нацвідбір на конкурс «Євробачення-2019», на превеликий жаль, став частиною гібридної війни країни-агресора проти нашої держави. «Це відбулося з причини участі у відборі зірок естради, гастролерів на території РФ, і не визнають територіальну цілісність української держави», — підкреслив віце-прем’єр.

Він додав, що для того, щоб ситуація не виявилася тупиковою, потрібно виключити вищевказаних артистів з фінальної частини національного відбору на «Євробачення-2019». В цей же час чиновник підкреслив, що такі артисти як дует ANNA MARIA, а також YUKO і MARUV є самими справжніми колабораціоністами.

«>

23.02.2019
17:20
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top