Главные новости

Як виглядає Maruv – її особиста справа

Приголомшливо. Просто приголомшливо, яка кількість чоловік не розуміє, чому це бл*дство. Починає щось говорити про сценічний образ, про те, що не можна так називати заміжню жінку, про стиль та інше.

Друзі мої. Як виглядає Марув, якої довжини її спідниці і де закінчуються її панчохи — особиста справа Марув. Мене абсолютно не хвилює, скільки сантиметрів її попи видно з-під одягу. Особиста, сексуальна, поведінкова життя кожного — особиста справа кожного. Я абсолютно нічого не маю проти латексу, ні проти каблуків, ні проти тверка або танців на жердині.

Але яке це має відношення до бл*дству-то?

Дмитро Кисельов взагалі он у штанях і краватці ходить. Але не перестає при цьому бути еталонної фантастичної блд.

Тобто, якщо я зараз поїду в Мордор, проведу там ефір на «Першому каналі» — ну, співаки співають, журналісти ведуть передачі — за це отримаю гонорар, скажу, що «воювати за мир, це як займатися сексом за цнотливість», а потім такий повернуся в Київ: «Душу й тіло ми положим», руку до серця, епічне обличчя і почну розповідати, який я український патріот і як люблю Україну — це не буде блядством? Сереьзно? Ок, я поїхав? Всі вже норм?

А що стосується панчіх. Ну, якщо людям нормально, щоб їх представляла співачка в образі все тієї ж української доступною девчули, яка під час війни приїжджає в метрополію і розсовує там ноги, як на цьому фотосеті з концерту в Мурманську (фейсбук, це фотографії з офіційної сторінки Марув, її бань, не мене) — то це справа людей. Я ж не сперечаюся.

Особисто у мене викликає тільки одні асоціації — бризкає слиною Жириновський з його «ваші жінки лежать у наших ліжках» і зовсім вже давно забуте, огидне, їх імперське, шовіністичне, зверхнє, ви вже вибачте, але слово «ліміту» — але справа ваша, повторюся.

Якщо ви вважаєте, що жінка, встає в позу перед окупантами зі смартфонами — і є сьогоднішній образ України, який треба представляти світу — ну, що я можу вдіяти…

Питання зовсім не в панчішках і трусиках.

Питання в тому, де саме, кому саме і в який саме період життя своєї країни ти показуєш.

Аркадій Бабченко

«>

25.02.2019
16:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top