Главные новости

Всі про це знали: Бірюков і Бігус обговорили скандальний сюжет про Гладковського

Радник президента України Юрій Бірюков заявив, що про корупцію в «Укроборонпромі», розказаної журналістами проекту «Наші гроші», давно було відомо правоохоронним органам.

Як виявилося, з 2015 року прокуратурою за фактом контрабанди і корупції в оборонній промисловості було відкрито п’ять кримінальних проваджень і одне в НАБУ.

«Історія стара, відома історія, історія у розслідуваннях і судах. <…> Чому це раптом стало «журналістським розслідуванням»? Ну, тобто отримати злив з органів прокуратури (імовірно) або ФСБ (приблизно) — це тепер «журналістське розслідування»?», — написав Він на своїй сторінці в Facebook .

У коментарях під постом йому відповів редактор і телеведучий програми Денис Бігус.

«Справи давно розслідуються в усіх правоохоронних органах. Більше того, те, що ми опублікували — їм добре відомо (а може ними і злито) і при цьому Гладковський (фігурант справи про контрабанду в оборонці – ред.) все одно сидів у РНБО все це час. Так, мене цілком влаштовує така трактування», — заявив журналіст.

Також Бігус пояснив, чому саме зараз, коли «на носі» президентські вибори, було оприлюднено журналістське розслідування про те, як чиновники з оточення президента наживаються на контрабанду запчастин для «Укроборонпрому».

«Тому що на відкриття сезону у січні — тупо не встигли зробити. Якщо ви бачите в цьому каверзу «під вибори», то не варто. Хотів би цього — опублікував би всі 4 частини 28 березня», — пояснив Бігус.

У свою чергу журналістка Ольга Решетилова підкреслила, що слова Бірюкова підтверджують той факт, що корупція в оборонній промисловості України «крышевалась» на найвищому державному рівні.

«Виявляється, з 2015 року було аж п’ять кримінальних проваджень, і всі про все знали. Але Гладковський-старший продовжував бути заступником секретаря РНБО. Але більшість керівників підприємств залишалися на посадах і продовжували брати участь у схемах. <…> Всі були в темі, а деякі в частці», — додала вона в Facebook.

«>

26.02.2019
17:15
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top