Главные новости

Воююча країна не може голосувати за гарненьких хлопчиків, – блогер

Країна фактично перебуває в стані війни, не може вибирати своїм президентом «гарненьких хлопчиків» типу Володимира Зеленського. Таку думку висловив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці в Facebook.

 

«Вже майже 30 років як розпався «Совок», а велика частина українців все ще продовжує жити в радянській ментальності. Найяскравіший приклад – те, як ми голосуємо на виборах. Кожен раз ми наївно чекаємо, коли ж нарешті прийде самий порядний, найчесніший і при цьому всесильний чарівний герой, який вирішить всі наші проблеми за помахом руки. Ми так хочемо, щоб нас очолив цей чарівний персонаж, що готові стрімголов голосувати на виборах президента за симпатичних клоунів, яких смикають за ниточки олігархи… Так, більшість українців продовжують з року в рік вірити пустим обіцянкам казкарів, що видають себе за казкових героїв. І саме тому країна все ніяк не вибереться з, скажімо м’якше, болота», – підкреслив Голобуцький.

Він закликав українців «нарешті подорослішати» і перестати вірити яскравим але нереалістичних обіцянок кандидатів.

«Народ, серйозно – на 28-му році незалежності нам пора вже нарешті подорослішати. Пора зрозуміти, що казкових героїв не існує. І чим яскравіше обіцянки кандидата – тим більший він брехун! І якщо Зеленський обіцяє боротися з корупцією – він бреше, так як вся олігархічна система, в яку він надійно вмонтований, базується на корупції!» – обурився блогер.

На його думку, українцям пора вже прокинутися від «совкового» дурману, «скинути шори з очей і локшину з вух».

«Ми повинні нарешті почати жити в реальному світі. Світі, де тільки ми, народ України, можемо навести порядок у своїй країні, тільки ми можемо взяти за неї відповідальність. Де президента обирають не за красивим речам, гучним обіцянкам або кіношним образів, а по реальних справах. Поганим чи хорошим, але реальним. Воююча країна не може голосувати за гарненьких хлопчиків! І на майбутніх виборах треба не сподіватися на казкарів, а вибирати реальні справи і дійсно сильного президента. Який вже показав себе у справі і дає лише ті обіцянки, які об’єктивно можна виконати», – констатував Олексій Голобуцький.

27.02.2019
15:50
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top