Главные новости

«Влаштували 37-й рік»: Данилко розповів, хто може поїхати на «Євробачення»

Україні не варто відмовлятися від участі в «Євробаченні-2019» в Тель-Авіві, оскільки є гідні виконавці, які можуть поїхати на конкурс. Таку думку висловив український шоумен і продюсер, член журі Нацвідбору Андрій Данилко, який пояснив, хто може поїхати на Євробачення замість MARUV.

«Я вважаю, що не треба відмовлятися, є абсолютно хороші представники, які можуть поїхати. Якщо MARUV відмовилася або її змусили відмовитися, то повинен їхати виконавець, який займає друге місце – Freedom jazz. Якщо вони відмовляються, то йдемо далі, на третьому місці KAZKA, нехай вони їдуть. Якщо і KAZKA відмовиться, то беремося за четверте місце. І так далі», – говорить артист.

На його думку, учасники Нацвідбору не гідні того тиску, який на них чиниться.

«Люди, які брали участь у Нацвідборі, самі в шоці, я дивлюся на них, і мені так шкода цих хлопців. Згадую себе, коли я сидів у костюмі Вєрки Сердючки на прес-конференції, і мені кажуть: «Як ви можете представляти Україну? Це ганьба». Хлопці, представляти Україну може тільки її президент, я уявляю жанр, який є в Україні, на музичному конкурсі», – пояснив учасник Євробачення-2007.

Данилко впевнений, що всі питання про позиції учасників Нацвідбору щодо українсько-російських відносин і гастролей в РФ треба вирішувати до початку прямих ефірів. І вирішувати, у кого які родичі і хто, де виступає, треба до Нацвідбору. «І нехай виходять виконавці, які не заплямовані», – додав він.

Артист також зазначив, що був шокований тим, що відбувається на Нацвідборі.

«Це було жахливо, але, на жаль, ось таке час. Можу відповідати тільки за оцінки, які я ставив, і за коментарі, які я давав за виступами конкурсантів. А як скандали оцінювати? А як мені треба було оцінювати, коли мене спалювали на Майдані? Як це може бути взагалі? Я їду представляти країну, а мене знищують, як це може бути?» – говорить він.

«Але те, що зіпсували свято, зіпсували фінал і влаштували 37-й рік – це не просто жахливо. Їхнє щастя, що я не влаштував там переворот. Намагався якось врятувати ситуацію», – додав Данилко.

Нагадаємо, 23 лютого у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2019 співачка MARUV набрала найбільшу кількість балів.

Однак після критики на її адресу з-за виступів у Росії і запланованих там концертів вже в квітні, в НОТУ заявили, що приймуть рішення щодо представника України на пісенному конкурсі протягом 48 годин. Пізніше стало відомо, що контракт з MARUV не був підписаний.

«>

26.02.2019
17:21
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top