Главные новости

«Він нас продав!»: силовики схопили активістів на зустрічі з Порошенком

Силовики затримали активіста, який намагався потрапити на заплановану зустріч з президентом України Петром Порошенко

Про це Іван Малько, який є одним з так званих «Тячевских повстанців», повідомив у своєму особистому Facebook.

За його словами, сьогодні, 15 березня, заплановано офіційний візит глави держави Петра Порошенка на Закарпатті та активісти хочуть потрапити на зустріч.

Однак, як розповідає активіст, ситуація кардинально змінюється, так як з ранку їх будинку заблокували співробітники СБУ.

«Нам зараз будуть давати багато повісток, будуть шукати зброю. Ми спробуємо туди пробитися, але нас вже викликають на допити по різних справах… Ми підготували йому кілька сюрпризів. Ми не хочемо, звичайно, його вбивати, але запитати р**дону, чому він нас продав з вами, треба», — заявив Малько.

Пізніше в кадрі з’явилися невідомі, які запросили активіста проїхати до відділку для дачі показань.

«Вони нам сказали, що їм треба доставити нас сьогодні в райвідділ. І вони повинні це зробити. Якщо ми не будемо з цим погоджуватися, то будуть повідомлення, що в наших автомобілях є зброя і наркотики. У мене останнє звернення: закарпатці, сьогодні в 12:00 на Червоному полі буде гарант. Якщо у вас є питання або ви хочете подякувати за те, як ми добре живемо, то не лінуйтеся. Підійдіть, ви бачили, як це робилося в Черкасах і Чернігові. Ми спробуємо там бути. Тим хлопцям, які тут є, скажу, що нібито нічого не буде. Але нехай чекають сюрпризи», — підсумував активіст.

 
«>

15.03.2019
11:08
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top