Главные новости

Відомий нарколог пояснив, чому аналізи Зеленського і Порошенко — фікція

За результатами медичних аналізів, які пройшли кандидати у президенти України Петро Порошенко та Володимир Зеленський, неможливо визначити алко — чи наркозалежність. Про це «Теперішнього часу» розповів експерт Всесвітньої організації здоров’я за алкогольної та наркотичної політики, голова Всеукраїнської наркологічної асоціації Анатолій Вієвський.

Експерт зазначив, що за результатами аналізів було встановлено, що в біосередовищах кандидатів не є алкоголю або психоактивних речовин. Однак,каже Вієвський, цей факт мало що значить.

Він також підкреслив, що якщо мова йде про залежності, то люди, які претендують на пост президента, повинні пройти наркологічне і психіатричне обстеження. Воно має досить чітку процедуру, в якійсь мірі вона збігається з тим, що проходили кандидати.

«За зовнішніми ознаками, може бути, процедура, яку проходив Петро Порошенко, є наркологічної частиною огляду. Може бути. За зовнішнім ж ознаками процедури, яку проходив Володимир Зеленський, вона навряд чи є такою процедурою. Тому що там не йшлося, наприклад, про огляди лікарів і так далі», – сказав нарколог.

Фахівець додав, що протягом 90 днів у волоссі можна знайти продукти обміну кокаїну, однак результат такого аналізу не може бути стовідсотковим.

«>

10.04.2019
13:59
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top