Главные новости

«Відмова — це крок назад», — Руслана пропонує провести ще один відбір і відправити представника від України на «Євробачення-2019»

Співачка Руслана Лижичко вважає, що Україні не можна відмовлятися від участі в «Євробаченні-2019».

Українська співачка Руслана Лижичко виступила проти відмови України від участі в пісенному конкурсі «Євробачення 2019». Про це вона написала у Facebook27 лютого.

За словами Лижичко, для неї це «дуже болюча новину»: «Я категорично проти рішення про відмову України від участі в Євробаченні-2019!». Вона розповіла, що в 2004 році двоє з трьох претендентів відмовилися їхати на «Євробачення», а вона погодилася «без зайвих роздумів».

«Важко знайти пояснення відмови від участі у заході такого рівня. Для виконавця такі фактори, мабуть, можна знайти. Для організатора їх просто немає, крім відвертого форс-мажору. Що ми цим хочемо сказати або довести? Який меседж ми несемо світу? Що у нас немає що винести на світовий рівень? Але це неправда! У нас безліч талановитих артистів, молодих, невідомих або відомих тільки в Україні імен, які гідні представляти країну на «Євробаченні», – написала співачка.

Вона підкреслила, що їй не подобається прийняте рішення про відмову від участі в конкурсі, і запропонувала провести ще один відбір.

«Я впевнена, що якщо Україна, а точніше, відповідальні за це рішення, захочуть знайти рішення, воно буде знайдено. Відмова – це крок назад. А нам треба йти тільки вперед. Всі ці роки Україна на міжнародній арені заявляла, що ми – молода і прогресивна країна. Ми не можемо відмовлятися від «Євробачення». Треба шукати рішення і давати дорогу молодим талантам України. Я вважаю, що слід розробити нову, хай антикризову, процедуру ще одного відбору, дати нові, нехай повторні (але не потворні) можливості для другого шансу. Знайти ресурси, час, інші можливості для повторного відбору або виробити альтернативну процедуру, але гідно представити Україну на конкурсі – для мене це питання навіть не конкурсу, а особи країни», – заявила Лижичко.


«>

28.02.2019
08:48
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top