Главные новости

Від Порошенка вимагають перейменувати Донецьку область на Маріупольську

Президенту України Петра Порошенка на офіційному сайті електронних петицій запропонували перейменувати Донецьку область в Маріупольську. Про це в неділю, 24 лютого, повідомляє видання «Бізнес.медіа» з посиланням петицію на сайті Президента України.

«Пропоную позбавити місто Донецьк статусу міста обласного та передати ці повноваження місті Маріуполь. Причина такого рішення ґрунтується на тому, що керівництво та жителі цього міста здебільшого проявили нелояльність до держави Україна і стали на бік російських окупантів. На противагу їм жителі Маріуполя виступили на стороні незалежної держави Україна і брали активну участь у її захисті від російської окупації. Свідома частина міста Маріуполя бере участь у волонтерському русі та підтримує армію України і вважає її своєю заступницею, яка принесла мир на її територію», — вимагає автор петиції Олександр Копачів.

Відповідна петиція була опублікована на сайті Президента Украни 19 лютого 2019 року.

Автор вимагає перейменувати Донецьку Область Маріуполь адміністративним центром. Також автор вважає, що Маріуполю потрібно надати статус міста-героя.

Для офіційного розгляду петиція повинна набрати 25 тисяч підписів.
«>

24.02.2019
11:13
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top