Главные новости

В Україні заборонять ФОП? Порошенко розставив всі крапки над «і»

Ініціативи щодо діяльності ФОП в Україні не повинні призвести до утисків у роботі підприємців, зокрема ІТ-сектору.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Львівської області, повідомляє прес-служба. Глава держави пояснив, що має намір взяти участь в обговоренні ідеї Міністерства соціальної політики.

«Хочу сказати, що пропозицію Міністерства соціальної політики внести поправки в Трудовий кодекс, які могли б обмежити діяльність ФОП на єдиному податку взагалі і в IT-галузі зокрема – це робоча ініціатива самого міністерства. Уряд це рішення не приймало. Президент його не бачив», – зазначив він.

За словами Порошенка, міністерство як орган, який відповідає за наповнення Пенсійного фонду, повинен шукати шлях легалізації трудової зайнятості.

«Але ми найближчим часом ретельно обговоримо модель, яку вони зараз запропонували. Вона ще не розглядалася на Кабміні. І в планах взяти активну участь в обговоренні цього, для того, щоб ІТ-сектор як наш пріоритет відчував себе захищеним. Це моє президентське слово», – підкреслив він.

«Це не значить, що цим не треба займатися. Але ми просто повинні знайти інші способи як виводити зарплати з тіні, легалізувати зайнятість, як наповнювати Пенсійний фонд», – додав Порошенко.

«>

23.02.2019
16:51
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top