Главные новости

В Україні заборонили ще 23 книги з РФ

Держкомтелерадіо України заборонив ввезення в країну ще 23 російських книг. У видачі дозволів відмовлено у зв’язку з присутністю в літературі «ознак пропаганди» РФ.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За їх інформацією, ознаки пропаганди Росії, її органів влади, імперських геополітичних доктрин і комуністичного тоталітарного режиму виявлені у книгах московських видавництв Альпіна Паблішер, Альпіна нон-фікшн, Ексмо і самарського видавництва ВД Бахрах-М

Зокрема, заборонена книга Данила Дьоміна Корпоративна культура. Десять найпоширеніших помилок, «в якій автор багато сторінок присвячує «могутньої корпорації і наддержави СРСР» і наводить приклад методи управління країною Сталіним». Українські чиновники також заявили про «пропаганді комуністичного тоталітарного режиму» в дитячій книзі Олени Смішній і Лани Богомаз Чому я можу навчитися у Ганни Ахматової, оскільки автори називають Жовтневу революцію «одним з найбільших подій в історії Росії» і ілюструють книгу портретами Леніна і червоними прапорами.

Книги Артура Салякаева Невипадкові зв’язку: Нетворкінг як спосіб життя, Владислава Моїсеєва Бізнес з нічого, або Як побудувати інтернет-компанію і не зійти з розуму і Михайла Умарова PR в реальному часі: Тренди. Кейси. Правила «пропагують російські соціальні мережі Вконтакті, Однокласники, а також ресурс maіl.ru і сервісні портали Яндекс, доступ до яких в Україні заборонено».

Не буде продаватися в Україні і книга Олександра Соколова Міфи про еволюцію людини, в якій автор, описуючи методи антропологічної реконструкції, посилається на досвід силових структур РФ». А в книзі В’ячеслава Семенчука 101 спосіб розкрутки особистого бренду: Як зробити собі ім’я використані приклади лідерів РФ, а також представників російського шоу-бізнесу, внесених у перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

«>

15.03.2019
13:51
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top