Главные новости

В Україні розгорівся скандал з полковником з-за Евромайдана

Колишній співробітник внутрішніх військ України, полковник Василь Пилипенко був звинувачений у побитті активістів Евромайдана в 2014 році.

У грудні 2018-го військового призначили заступником начальника Національної академії Нацгвардії України по роботі з особовим складом. Про це у Facebook повідомив учасник Революції Гідності Іван Гранаткін.

«Пан полковник, як тобі спиться, тварюка?» – написав він, опублікувавши фото з Пилипенко в період Майдану.

ромі того, позафракційний народний депутат Андрій Білецький підтвердив, що на фото з лежачим активістом дійсно Пилипенко: саме він завдає удар ногою.

«Сьогодні Пилипенко відповідає за роботу з особовим складом на посаді заступника начальника Національної академії Нацгвардії України. Тобто відповідає за світогляд військовослужбовців. Може, навіть про Майдані розповідає», – повідомив він в Facebook.

Він також додав, що активіст, якого бив Пилипенко, – це боєць підрозділу спеціального призначення «Азов» з позивним «Акула».

«Наймолодший в Україні командир батальйону. Досвідчений ветеран у свої 25 років», – підкреслив політик.

Зазначимо, що полковник у 2016 році Указом президента було награжденорденом Богдана Хмельницького III ступеня.

«За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку», – сказано в указі глави держави.

 

«>

21.02.2019
18:44
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top