Главные новости

В Одесі затримали активістів руху «Хто замовив Катю Гандзюк?»

Активістів руху «Хто замовив Катю Гандзюк?» затримали в Одесі біля американського есмінця, який сьогодні відвідував президент України Петро Порошенко. Про це йдеться в повідомленні на сторінці руху в facebook.

Активісти додали, що їх товаришів затримали незаконно і без пояснень, і відвезли в РВВС на вулиці Грецька.

Одеський активіст Сергій Стерненко повідомляє, що затриманий Роман Герасим’юк і Богдан Копертех. Вони брали участь в акції з фаєрами і плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Микола Виговський розповів подробиці затримання.

У свою чергу, глава місцевої поліції Руслан Форостяк повідомив, що два активіста з незрозумілими цілями в темний час доби перетнули кордон поста військової служби правопорядку і розгорнули банер «Хто замовив Катя Гандзюк» у ракетного есмінця.

«Діючи за статутом специ не дуже розбираючись на банерах, то Вітренко «НАТО-стоп» то ще хтось, сприйняли цю ситуацію по своєму однозначно і у відповідності з статутом негайно затримали двох підозрілих осіб з рюкзаками, після чого їх направили в Приморський відділ поліції р. в Одесі ГУНП в Одеській області», — написав він.

За словами Форостюка, туди в даний час направляються представники військової прокуратури, які дадуть правову оцінку діям активістів.

«Якась дичина, задаю собі питання, увагу кого вночі вони намагалися привернути на кораблі ВМС США, не знаю кого саме хотіли, але увага служби військового правопорядку таки залучили», — резюмував він.

«>

26.02.2019
22:21
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top