Главные новости

В НОТУ заявили, що MARUV платить в рік близько $40 000 в український бюджет

Член правління Національної громадської телерадіокомпанії Олександра Кольцова заявила, що переможниця Національного відбору на Євробачення-2019 MARUV не могла відмовитися від гастролей в Росії.

Така заява прозвучала на брифінгу, передають #Букви.

Згідно з умовами контракту з світовим лейблом Warner Music, співачка зобов’язана виступати з концертами у всіх країнах, де є представництва Warner, в тому числі і в Росії.

Кольцова заявила, що мова йшла не про скасування концертів у Росії, а про їх перенесення на термін, передбачений контрактом щодо участі у міжнародному конкурсі. Але Maruv не може цього зробити через контракт з Warner Music.

Також вона додала, що коли пісні українських виконавців потрапляють в престижні ротації, як у MARUV, тоді їх крутять в Європі і у всьому світі. Відповідно частина цих грошей йде в український бюджет.

«Я беру на себе персональну відповідальність і можу заявити, що MARUV платить в рік близько 40 тисяч доларів в український бюджет. І тому хочеться попросити наших політиків звернути увагу на ухвалення закону про роялті, а не про заборону на гастролі в Росії», — заявила член правління НОТУ.

Крім того, вона зазначила, що переговори з MARUV, які тривали сім годин, були більше присвячені саме ділових питань, а не політичним.

«>

28.02.2019
21:48
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top