Главные новости

В мережі опублікували листування антикорупціонера Шабуніна та голови НАБУ

Внаслідок витоку інформації стала доступною листування між главою НАБУ Артемом Ситником і представником Центру протидії корупції Віталієм Шабуниным, в якій «антикорупціонер» в порушення чинного законодавства цікавиться ходом розслідування.

Про це повідомляє сайт Realist, посилаючись на «Голос інфо», який опублікував скріншоти листування.

У додатку до одного з листів, які Віталій Шабунін направляє Артему Ситнику, є файл з переліком конкретних кримінальних проваджень, серед яких відзначені ті, де заявником виступає ГО «Центр протидії корупції», а також інші справи, які Шабунін називає «важливими». Також Шабунін просить директора НАБУ про можливості час від часу цікавитися про хід розслідування по цих справах.

Тема листа «Справи, про яких ми говорили» свідчить про їх попередньому обговоренні Артемом Ситником і Віталієм Шабуниным.

Віталій Шабунін проявив інтерес до ряду кримінальних проваджень. У додатку до листа міститься копія заяви на ім’я директора НАБУ про вчинення посадовими особами низки комерційних банків України злочинів у співучасті з посадовими особами окремих банків Ліхтенштейну та Австрії, а також посадовими особами Національного банку України.

Нагадаємо, стаття 4 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» забороняє незаконне втручання державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, політичних партій, громадських об’єднань, інших фізичних або юридичних осіб у діяльність Національного бюро. Будь-які письмові або усні вказівки, вимоги, доручення і т. п., спрямовані до Національного бюро або його працівникам, що стосуються питань досудового розслідування у конкретному кримінальному провадженні і не передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України, є неправомірними і не підлягають виконанню.

«>

25.02.2019
14:18
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top