Главные новости

Уряд просить Раду прийняти закон про виступи українських артистів в РФ

Кабінет міністрів України зробив звернення до Верховної Ради про невідкладне прийняття проекту закону, який регулює поїздки і виступи українських артистів на території РФ.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Відповідне рішення зачитав віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

«Звернутися до Верховної Ради з проханням невідкладно розглянути та прийняти проект закону «Про особливості проведення гастрольно-концертної діяльності особами, які беруть участь у видовищних заходах на території держави-агресора і на тимчасово окупованій території України», — заявив віце-прем’єр-міністр.

За його словами, проект закону розроблено в тому числі і в уряді з залученням громадськості. В’ячеслав Кириленко стверджує, що після реалізації даного законопроекту країна «ніколи більше не буде стикатися під час національного відбору з речами, які сколихнули громадськість».

Згідно з новим проектом закону, артисти повинні повідомляти СБУ про свою участь у концертах на території Росії. Також забороненими вважаються виступи на тимчасово окупованих РФ територіях.

«Ввести відповідальність за порушення зазначених вище норм у вигляді адміністративного штрафу від 50 до 200 мінімальних заробітних плат», — зазначено в тексті.

Крім того, запропоновано введення гастрольний збір для організаторів концертів і заходів артистів в Росії. Надходження від цього збору планується спрямувати на фінансування Збройних Сил України.

Також Кабмін доручив Держкомтелерадіо разом з НСТУ вдосконалити правила відбору на пісенний конкурс «Євробачення».

Повідомляється, що правила повинні бути змінені з урахуванням обставин, які викликали широкий громадський резонанс під час відбору представника України для участі в Євробаченні в 2019 році».

«>

27.02.2019
14:35
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top