Главные новости

У Херсоні протестують проти перейменування вулиці на честь актівісткі Катерини Гандзюк

У будівлі міської ради Херсона влаштували мітинг проти перейменування вулиці на честь актівісткі Катерини Гандзюк. Про це розказала дописувачка Громадського з місця події.

На акцію протесту зібралися близько 30 людей. Вони невдоволені тим, що раніше вулицю, яку планують перейменувати на честь Гандзюк, відмовилися перейменовувати на честь загиблого учасника бойових дій Руслана Сторчеуса.

«Херсонці считают, що вона не гідна того, щоб її ім’я ям називали будь-яку вулицю в Україні, а тим паче в Херсоні, в її рідному місті, де дуже багато поганого про неї пам » ятають. А тім паче вулицю Лютеранську, яку вона не хотіла, щоб ми назвали іменем загиблого героя Руслана Сторчеуса» — заявили мітинувальники.

У міськраді Херсона відбувається мітинг проти перейменування вулиці на честь Катерини Гандзюк pic.twitter.com/JLBXlNSuq1

— Hromadske.UA (@HromadskeUA) 25 лютого 2019 р.

Міського голову Херсона Володимира Миколаєнка облили водою.

Депутат міськради Дмитро Ільченко стверджує, що вулиця була перейменована з порушенням процедури.

У міській раді Херсона протестують проти перейменування вулиці на честь Гандзюк. Міського голову Володимира Миколаєнка облили водою і скандують «Ганьба!» pic.twitter.com/rehyCdS6ZL

— Hromadske.UA (@HromadskeUA) 25 лютого 2019 р.

«Мені важко реагувати на це, тому що ті звинувачення, які лунали — відверта брехня. Дуже важко чути аргументи тих людей, які взагалі не брали участі в тих подіях, про які вони говорять. Ті хто найбільше там виступав, жодного дня не перебував на Майдані на відміну від Катерини. Це позиція такої інтернет-спільноти, герої біля телевізора. Ми шануємо наших героїв, від щодо Руслана — на його честь було зроблено гарний сквер, ми дбаємо, він продовжує розширюватися. Депутати вирішили, що та вулиця, про яку йдеться, буде названо ім’я ям Катеріні», — заявивши Миколаєнко.

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написавши заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

«>

25.02.2019
12:07
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top