Главные новости

У Трампа готують нові обмеження на в’їзд у США

Адміністрація Білого дому розглядає пакет нових обмежувальних заходів для заявників на американські візи.

Про це пише «Укрінформ» з посиланням на видання The Wall Street Journal.

«Президент Трамп і його високопоставлені радники обмірковують правила, спрямовані на введення обмежень для країн, чиї громадяни перевищують термін перебування (у США – ред.) за короткостроковими візами в рамках більш широких зусиль щодо запровадження нових способів зменшити імміграцію», – зазначається в повідомленні.

За інформацією Міністерства внутрішньої безпеки, поки що в списку таких країн фігурують громадяни, які масово порушують терміни перебування у Сполучених Штатах – з Нігерії, Чаду, Еритреї, Ліберії та Сьєрра-Леоне. У цьому зв’язку у Вашингтоні мають намір виставити умови урядам цих країн, що у разі якщо ситуація не зміниться, то в майбутньому термін гостьових віз буде скорочений, або їх важче буде отримати.

Крім того, повідомляється, що Білий дім хоче запровадити й інші правила, які можуть запровадити нові обмеження, зокрема, для студентів та інвесторів. У цьому контексті йдеться, у тому числі, про типи віз, відомих як B1 або B2s, для перебування на території Сполучених Штатів.

«>

16.04.2019
19:28
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top