Главные новости

У Торецке затримали бойовика, охороняв уламки МН17. Він розповів, звідки випустили ракету

Оперативники Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби затримали в Торецке бойовика банди «Схід», який в 2014 році охороняв уламки збитого на Донбасі «Boeing 777» рейсу MH17. Про це повідомляється на сайті ДПСУ.

Під час допиту 41-річний українець розповів, що в липні 2014 року, після відбуття покарання за зґвалтування в одній з колоній на окупованій території, вирішив піти на «службу» бойовиків «ДНР».

Завдання російських кураторів він сумлінно виконував на блокпостах в Шахтарському районі Донецької області, де, за словами затриманого, неодноразово був свідком злочинів і знущань над мирними жителями, які одного разу навіть призвели до розстрілу місцевої жительки.

Відзначається, що підтвердити злочинну діяльність бойовика допомогли його фото в соцмережах на тлі уламків збитого пасажирського літака Боїнг-777. Бойовик майже два місяці охороняв уламки літака і речові докази. Він підтвердив, що ракета, якою був збитий Боїнг, була випущена з району окупованого в той час Грабово Шахтарського району Донецької області.

У листопаді 2014 року затриманий «втік» від бойовиків і довгий час переховувався в окупованому Єнакієве. У лютому 2019 року бойовик вирішив налагодити мирне життя» і переїхав в Торецк.

«>

27.02.2019
15:38
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top