Главные новости

У справі про стрілянину на посту на Одещині сплив дивний нюанс

Після збройного нападу на вантажному пункті контролю ваги авто на Київській трасі в Одеській області з місця злочину зникли гільзи.

Таку заяву зробила активіста Олеся Голодюк, яка раніше також опублікувала на своїй сторінці в Facebook відео з камер спостереження. За її словами, до зникнення боєприпасів причетний інспектор Патрульної поліції Одещини Олександр Латиш.

“Якимось дивним чином розстріляли людей на посту саме в його зміну. І ще більше дивує, що саме після його появи на місці злочину, зникли гільзи. Гільзи були зафіксовані у прямому ефірі”, — підкреслила вона. 

Голодюк стверджує, що раніше він перешкоджав роботі інспекторів “Укртрансбезпеці”.

Інша жінка-очевидець розповіла, що почула стрілянину і вибігла на вулицю. Вона побачила мчать людина 50, котори почали трощити машини.

У свою чергу, речник ГУ НП в Одеській області Руслан Форостяк уточнює, що в справі з’явилося дуже багато питань, тому воно вимагає ретельного розслідування.

“Питання, що це за активісти стоять разом з” Укртрансбезопасностью “, годуються за їх рахунок, проживають, і взагалі ведуть діяльність? Як так вийшло, що світло і камери відключені було саме в” Укртрансбезопасності “на ваговому комплексі саме під час нападу?” – запитав він.

За його словами, незабаром відповіді на ці питання будуть знайдені.

«>

17.04.2019
13:10
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top