Главные новости

У разі перемоги Зеленського процес переходу до парламентської республіки може початися ще до парламентських виборів, — Аваков

Парламентаризм комфортніше для всіх в Україні, перехід до нього в найближчі п’ять років майже неминучий.

Про це в інтерв’ю для ZN.UA заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«В очах багатьох Зеленський — президент, якому не будуть властиві ті функції, які взяв на себе Порошенко, — зазначає міністр. — Я завжди послідовно виступав за усунення дуалізму державних функцій. Президент не повинен займатися всім — від енергетики до дипломатії. Вважаю, якщо Зеленський переможе на виборах, процес переходу до парламентської республіки буде прискорено».

Він не виключає, що вже діючий парламент перейметься прийняттям змін до Конституції, скорочують повноваження президента на користь парламенту.

«Навіть цей парламент, на мій погляд, готовий підтримати парламентську республіку. Парламентаризм — комфортніше для всіх. У найближчі п’ять років, на мій погляд, він — майже неминуча конструкція. Якщо, не дай бог, не станеться, у нас погані перспективи для розвитку. Головне гальмо — навіть не відсутність структурних реформ, а дуалізм влади», — висловив думку Аваков.

«>

23.02.2019
17:51
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top