Главные новости

У Дніпрі згорів будинок

22 лютого, близько 1:00, у Дніпрі в провулку Ризькому загорівся будинок. У зв’язку з інцидентом патрульні перекрили частину проспекту Свободи в районі будинку № 35.

Про це повідомляє Інформатор.

Як розповіли патрульні, в будинку на момент займання знаходився чоловік. Спочатку він почав гасити пожежу, але це виявилось безрезультатним, і на місце викликали рятувальників. Відомо також, що в будинку проживали ще його дружина і дитина, але цієї ночі їх там не було. Вогонь досить швидко поширилася та захопила весь двір.

За словами сусідів, незадовго перед пожежею, у будинках на вулиці були перебої зі світлом, тому, імовірно, причиною інциденту могло стати займання проводки. Першою пожежу побачила місцева жителька — вона вибігла на вулицю і почала будити сусідів. За словами очевидців, спочатку загорівся гараж у дворі, а з нього вогонь перекинувся на дах будинку, сарай та інші прибудови у дворі.

На даний момент ліквідація триває. Гасіння пожежі ускладнює те, що пожежно-рятувальна техніка з працею може підібратися до вогнища спалаху по вузькому провулку.

Станом на 6:20 поліція відкрила рух по проспекту Свободи.

«>

22.02.2019
12:44
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top