Главные новости

У Дніпрі і Рівно поліція викрила чотири порностудії і двох їхніх організаторів

Поліція викрила відразу чотири порностудії в Дніпрі і Рівно. Про це повідомили в прес-службах поліції Дніпропетровської та Рівненської областей.

Як стало відомо, поліцейські спільно з киберполицией і бійцями спецназу під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури провели три обшуку в Рівному та ще один у Дніпрі.

«В рамках кримінального провадження, відкритого за статтею «ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів», оперативники встановили причетність 32-річного жителя Дніпра до організації та забезпечення діяльності трьох студій в Рівному, де виготовляли та розповсюджували відеопродукцію порнографічного характеру», — повідомив начальник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Ігор Крутий.

Пізніше з’ясувалося, що адміністратором порностудій була 22-річна жінка. Саме вона підбирала дівчат для «роботи» і шукала відповідні приміщення.

«На комп’ютерах були встановлені відеокамери, за допомогою яких здійснювалася пряма трансляція на спеціальний сайт. Через нього за грошову винагороду з допомогою електронного «гаманця» дівчата виконували дії порнографічного характеру та інші побажання клієнта в режимі реального часу», — йдеться в повідомленні.

Близько 27 дівчат віком від 18 до 25 років «працевлаштувалися» подібним чином в Рівному. Троє з них прийшли в орендовану квартиру-порностудію в той час, коли проводився обшук.

Також оперативники викрили подібну студію в Дніпрі. Вони взяли «на гарячому» трьох дівчат. Поліцейські вилучили гроші, чорнові записи, технічне обладнання, аксесуари інтимного характеру і одяг.

Поліція повідомила про підозру 22-річної дівчини-адміністратора і ще п’яти мешканкам Рівно за фактом розповсюдження предметів порнографічного характеру.

Зараз вирішується питання про повідомленні 32-річному жителю Дніпра підозри у вказаному кримінальному правопорушенні та обрання запобіжного заходу. Поліцейські встановлюють спільників чоловіки в Дніпропетровській області.

«>

21.02.2019
21:23
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top