Главные новости

У Чернівцях виявили порушення при наданні особливого статусу дітям, постраждалим від бойових дій

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова розпочала перевірку правомірності дій посадових осіб Чернівецької міськради, які протягом чотирьох місяців не надають відповідного статусу дітям, постраждалим в результаті бойових дій на сході України. Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

Як повідомляється, завдяки моніторингу ЗМІ співробітники громадської приймальні омбудсмена в Чернівецькій області виявили, що представники міськради допустили грубі порушення чинного законодавства.

«До регіонального представника Уповноваженого у Чернівецькій області Леоніда Мельникова за допомогою звернулися батьки з числа тих, які подали заяви в органи місцевого самоврядування в інтересах дитини з метою отримання відповідного статусу. Незважаючи на вимоги ст. 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 5 квітня 2017 р., яким затверджено «Порядок надання статусу дитині, постраждалій внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів», зазначений статус більше 4-х місяців з моменту звернення батьків не надається», — вказується в повідомленні.

У зв’язку з цим була розпочата перевірка діяльності чиновників.

«За наявності підстав будуть вноситися відповідні акти реагування з метою відновлення порушеного права», — наголошують в Секретаріаті омбудсмена.

«>

25.02.2019
21:18
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top