Главные новости

У Черкаській області чоловік осліп після того, як його побили браконьєри

У селищі Лисянка Черкаської браконьєри побили кийками 52-річного Олександра Проценко. Напали вночі 13 лютого. В трьох місцях проломили череп. З-за цього він осліп.

Про це повідомляє «Gazeta.ua».

З Проценко був його товариш Юрій Бецьковський, 41 рік. Отримав струс мозку. Перебуває під наглядом медиків районної лікарні.

«Саші зробили дві операції. Він у свідомості, але нічого не бачить. Чоловікам помстилися за їх роботу. Обидва боролися з незаконним виловом риби. Вони входили в суспільне формування, яке підпорядковується уманської рибінспекції. В ту ніч на річці перевіряли, чи є сітки браконьєрів. Коли поверталися додому, їх зустріли троє невідомих. Ще один сидів у машині. Сказали: «Добрий вечір! Не спиться?». Після цього посипалися удари. Проценко били по-звірячому. Він впав на коліна, намагався прикритися руками», — каже громадський активіст 39-річний Сергій Хорошенюк.

Підозрюваних поліція затримала на наступний день. Всі — місцеві жителі. Через кілька годин їх відпустили. З-за цього більше півсотні людей вийшли з протестом під стіни місцевої прокуратури.

«Нас обурило таке свавілля. Під тиском суспільства двом нападникам таки оголосили підозру. Що стосується інших — рішення досі немає. Їх адвокат намагається довести, що тієї ночі вони були вдома. Це не так, адже нападників зафіксували камери відеоспостереження. Після скоєного вони пішли в магазин», — сказав Хорошенюк.

Незаконно спійману рибу браконьєри здавали реалізаторам на ринку, за словами громадських активістів. Підозрювані заперечують Свою провину. Їх адвокат відмовляється давати коментарі.

«>

22.02.2019
10:15
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top