Главные новости

Тягнибок: У негідників, які продають і купують голоси, земля буде горіти під ногами

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що у тих, хто буде купувати або продавати голоси на парламентських чи президентських виборах, «земля буде горіти під ногами», тому що організатори віче будуть їх жорстко переслідувати.

Про це Тягнибок заявив у коментарі телеканалу «112 Україна» на «Віче гідності» проти підкупу виборців, яке проводять об’єднані сили націоналістів на Майдані Незалежності в Києві.

«Всі ті негідники, які купують і продають голоси на виборах, повинні знати, що у них земля буде горіти під ногами», — заявив Тягнибок.

Тягнибок зазначив, що організатори планують проводити такі акції по всій Україні.

«Ще задовго до виборів, президентських і парламентських, олігархія, яка при владі і яка рветься до влади, самостійно або через своїх представників фактично вже починає маніпулювати свідомістю українців, готується до масових фальсифікацій. Вже відбувається підкуп виборців… Ті люди, які продають і купують голоси, стали нашими ворогами, вони вороги нації і держави. Вони дуже вигідні як для Кремля, так і для олігархії.. Нам потрібно зупинити цей процес. Як? Треба, щоб кожен усвідомлював, що та людина, яка купує або продає, є ворогом суспільства, і їм треба створити такі умови в державі, щоб у них були нестерпні можливості для свого життя. Ми, здорова частина нації, ті, які хочуть нормальних перспектив, повинні позбавити можливості нам перешкодити в правильному напрямку. Потрібно усвідомлювати, що ваш голос на виборах — це ваша цінність. Ви за 1000 гривень продаєте голос, це 50 копійок у день», — заявив Тягнибок.

Протидіяти масовому підкупу виборців збираються через громадян, які повідомляють про порушення, і поліцію. Про це заявив народний депутат Андрій Іллєнко.

«Насамперед ми виявляємо такі мережі через громадян, які повідомляють нам про це. У нас є відповідні люди, які виїжджають на місце і зупиняють безпосередньо проведення цих незаконних дій. Ми викликаємо поліцію і змушуємо їх працювати. Це теж не завжди виходить», — заявив Іллєнко.

Зазначимо, що у заході, присвяченому протидії підкупу виборців, беруть участь представники ВО «Свобода», «Правий сектор», «Сокіл», ОУН, КУН та ін

«>

24.02.2019
17:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top