Новини Корупції

Суд почав розгляд справи про рейдерське захоплення цукрового заводу в Хмельницькій областіУ Північному апеляційному суді Хмельницької області розпочалося слухання справи про рейдерське захоплення ТОВ «ТД «Шепетівський цукор» фірмами депутата Хмельницького обласної ради Андрія Гордійчука ТОВ «Добробут АГ» і ТОВ «Пегас Груп».

У жовтні 2018 року в Хмельницькій області була припинена спроба рейдерського захоплення агропідприємства ТОВ «Шепетівський цукор».

Рейдерів шукали не довго. Ним виявився депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук, який використовуючи підконтрольні йому фірми ТОВ «Добробут АГ» і ТОВ «Пегас Груп», намагався захопити цукровий завод. На завод були пригнані титушки, які й намагалися здійснити захоплення.

Читайте також: «Перший національний кооператив» у Хмельницькій області намагаються розорити і захопити молокозавод

Зараз в Північному апеляційному суді Хмельницької області триває слухання справи про рейдерське захоплення ТОВ «ТД «Шепетівський цукор». Відомо, що представник ТОВ «Шепетівський цукор» направив клопотання про припинення апеляційного провадження. Вважає, що апеляційну скаргу підписана не акціонером, а також апеляційна скарга не була завірена печаткою, при цьому повноваження підписала припинені у зв’язку з закінченням контракту.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: stopcor.org

 

Теги: Шепетівський цукор, Добробут АГ, Пегас Груп, Андрій Гордійчук

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top