Главные новости

«Соціальний хліб» в Києві будуть продавати по 1 в руки і з різними знижками

У березні в Києві «соціальний хліб» будуть продавати по картці киянина, по 1 буханці на руки в день, а знижку вираховуватимуть залежно від пільг, які має покупець.

Про це заявила заступник голови КМДА Марина Хонда.

«Основний акцент, який ми сьогодні робимо, це продаж хліба по картці киянина пільговим категоріям громадян. Знижка буде різна, залежно від категорії. Саме картка киянина буде давати можливість обчислювати конкретну пільгу», — сказала вона.

За словами Хонди, до кінця тижня у цій системі почнуть працювати перші точки продажу «Київхліб», а протягом березня запрацюють всі 150 кіосків.

Так, на знижку в 70% зможуть розраховувати кияни-члени сімей загиблих учасників АТО, кияни-члени сімей Героїв небесної сотні, діти-сироти та праведники Бабиного Яру.

Знижку в 60% обіцяють особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім в’язням концтаборів, гетто, які визнані особами з інвалідністю.

50% знижки на «соціальний хліб» зможуть отримати діти з інвалідністю з дитинства, 25% – непрацюючі пенсіонери і 20% – власники «картки киянина», які не мають пільг.

Приблизний розмір знижки, яку можуть отримати пільговики (згідно з цінами станом на 26 лютого)

Найменування продукції

Ціна на 26.02.19 грн

Ціна

— 20%

Ціна

— 25%

Ціна

— 50%

Ціна

— 60%

Ціна

— 70%

Хліб «Фирмовый український» 0,95 кг

15,9

12,7

11,9

7,9

6,4

4,8

Хліб пшеничний «Фирмовый» 0,65 кг

12,5

10,0

9,4

6,2

5,0

3,7

Батон «Фирмовый» 0,5 кг

10,8

8,6

8,1

5,4

4,3

3,2

«Один власник картки киянина зможе придбати зі знижкою одну одиницю продукції в день на вибір: батон «Фірмовий» 0,5 кг, хліб «Фірмовий український» 0,95 кг або хліб пшеничний «Фірмовий» 0,65 кг», — повідомляє прес-служба столичної влади.

Наголошується, що це роблять для того, щоб уникнути спекуляцій і скуповування хліба великими партіями.

За словами Хонди, на чеку буде зафіксовано, яку знижку отримав пільговик.

Також повідомляється, що особи з інвалідністю чи функціональними обмеженнями зможуть скористатися знижкою за допомогою родичів – «соціальний хліб» продаватимуть при пред’явленні картки киянина без обов’язкової присутності її власника.

«Ціна на вказані сорти виробів буде вираховуватися щокварталу як среднерозничная, на підставі цін на аналогічну продукцію (батон, хліб український, хліб пшеничний) в супермаркетах міста», — йдеться в повідомленні.

Від цієї середньої ціни будуть обчислювати знижку. Також за цією середньою ціною зможуть купувати «соціальний хліб» споживачі без картки киянина.

Планується, що в повному обсязі нова система запрацює в кінці березня.

«>

26.02.2019
16:25
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top