Главные новости

Смертність на дорогах України: озвучена кривава статистика за 2018 рік

Протягом 11 місяців поточного року в Україні у дорожньо-транспортних пригодах загинуло 3 024 людини та більше ніж 28 тис. осіб отримали травми.

Про це на інформаційний запит OBOZREVATEL повідомили в Департаменті патрульної поліції. За даними правоохоронців, всього з січня по листопад 2018 року в нашій країні відбулося більше 135 тис. ДТП.

Якщо порівнювати статистику за 11 місяців минулого року, то кількість аварій, а також загиблих і травмованих у нинішньому році дещо нижче.

У Києві та Київській області кількість аварій за січень – листопад нинішнього року виглядає наступним чином:

Київ. Всього ДТП – 34 409; потерпілих – 2 352; загиблих – 134.

Київська область. Всього ДТП – 10 203; потерпілих – 1 981; загиблих – 228.

Також у поліції надали OBOZREVATEL статистику аварій в Україні за жовтень і листопад поточного року. Так, протягом жовтня в Україні в аваріях загинули 303 людини, в листопаді – 281

Примітно, що статистику дорожньо-транспортних пригод OBOZREVATEL отримав на інформаційний запит не відразу. Спочатку в Департаменті патрульної поліції відповіли, що потрібен час на те, щоб зібрати інформацію серед значної кількості даних.

Тоді наші журналісти зробили публікацію про проблему отримання статистики ДТП в поліції. Збіг чи ні, але через півгодини на електронну пошту ми отримали від поліції відповідь на запитувану інформацію.

Відповідь Департаменту ПП про статистику ДТП

 

Наостанок наведемо топ-5 причин, які за даними Департаменту ПП, стали основними при виникненні ДТП в першій половині 2018 року.

— порушення правил проїзду перехресть;

— недотримання правил безпечної дистанції;

— порушення правил маневрування;

— перевищення дозволеної швидкості руху;

— керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

«>

28.12.2018
07:50
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top