Главные новости

Ще один фіналіст Нацвідбору відмовився їхати на Євробачення

Фіналісти Національного відбору на Євробачення-2019, група Brunettes Shoot Blondes теж не поїдуть на Євробачення. Це вже четверті учасники Нацвідбору, які відмовилися представляти країну на міжнародному конкурсі.

При цьому учасники колективу зазначили, що поки представники НОТУ з ними не зв’язувалися, але в будь-якому випадку вони відхилять їх пропозицію. Про це повідомили на офіційній сторінці Brunettes Shoot Blondes в Facebook.

«Друзі! Нам надходить багато повідомлень з питанням – чи виходили сьогодні представники НОТУ на зв’язок з Brunettes Shoot Blondes. Хочемо заздалегідь повідомити: якщо нам надійде пропозиція щодо участі в Євробаченні-2019, ми його отклоним», – заявили учасники бойз-бенду.

Вони попросили шанувальників прийняти їх рішення і зазначили, що у групи навесні заплановані концерти у кількох європейських країнах.

«Наша група не перемагала у Нацвідборі, ця поїздка не наша. Шанувальників просимо зрозуміти наше рішення – у нас багато інших майданчиків для зустрічей з вами! Запрошуємо всіх на наші весняні концерти в Німеччині, Польщі та Чехії, а також на сольний концерт в Києві», – уточнили в Brunettes Shoot Blondes.

«>

27.02.2019
16:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top