Главные новости

Розстріляти, імпічмент і ТСК: У Верховній Раді жорстко відреагували на розслідування розкрадань у оборонці

Після розслідування про те, як оточення президента України Петра Порошенконаживается на «оборонці», у Верховній Раді заявили про початок процедури імпічменту глави держави.

З відповідною ініціативою виступила голова фракції «Батьківщина» і кандидат у президенти Юлія Тимошенко.

Про відповідні наміри було оголошено з трибуни парламенту.

За її словами, розслідування – свідчення того, що мовлення Порошенко про патріотизм брехливі.

«Те, що журналістами було знайдено, підпадає під статтю 111 Кримінального кодексу України. Це державна зрада, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітету, територіальної цінності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці країни», — заявила вона, зазначивши, що мова йде про допомоги агресору і знищенні армії.

Тимошенко зазначила, що до процесу оголошення імпічменту повинні бути причетні всі депутати, у яких є честь і совість.

У свою чергу нардеп Єгор Соболєв з фракції «Самопоміч» заявив, що президент повинен прийти в парламент і відзвітувати про те, як стало можливим крадіжку грошей на оборону.

«Звіт перед Верховною Радою — це звіт перед громадою», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, «Порошенко і його друзі крадуть у армії».

«Якщо це журналістське розслідування правда — це величезний злочин і державна зрада, за яку Порошенко треба розстріляти! Наша команда вимагає від парламенту негайно прийняти наш закон про імпічмент, який ми зареєстрували ще в 2015 році, і створити ТСК з розслідування оприлюднених журналістами фактів масштабних розкрадань в армії», — написав він.

Раніше в програмі «Наші гроші з Денісом Бігусом» журналісти розповіли про те, як 22-річний син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського (друг президента України Петра Порошенка) керує групою людей, яка наживається на продаж у три дорога контрабандних запчастин для української оборонки. Герой розслідування пообіцяв подати на авторів сюжету в суд.

«>

26.02.2019
11:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top