Главные новости

Путінська пропагандистка підтримала оскандалившихся з-за Криму фіналісток українського Нацвідбору на «Євробачення-2019»

Ольга Скабеева, відома кремлівська пропагандистка, підтримала фавориток Національного відбору України на пісенний конкурс «Євробачення-2019», які зовсім відмовилися визнавати окупацію Кримського півострова. Про це вона написала у своєму блозі в Twitter.

«Не просто не визнали «агресію» Росії, — крутейшим чином трималися під час хамського антиросійського інтерв’ю. Молодці!», — пише Скабеева. Нагадаємо, Ганна і Марія Опанасенко, учасниці колективу ANNA MARIA, який вийшов у фінал Нацвідбору, дали інтерв’ю журналісту Роману Скрипину, яке отримало політичний підтекст. Телеведучий поставив дівчатам питання про те, чий Крим. Однак, ні Анна, ні Марія на стали відповідати на дане питання до самого кінця інтерв’ю. «Крим наш, бо це наш дім. Наш з сестрою, ми там народилися, ми там почали співати», «А чий же Крим, якщо ми їдемо через два кордони?», «Крим залишився Кримом, бо там ті ж самі гори, ті ж саме море», — намагалися піти від відповіді учасниці групи. Але, коли вони зрозуміли, що відповісти на питання все-таки доведеться, він був таким: «Україна втратила Крим – це наша думка».

Слід також зазначити, що В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр України, заявив, що, якщо на «Євробачення-2019» поїде учасник, який активно гастролював в Російській Федерації, це буде загрожувати національній безпеці країни.

«>

23.02.2019
16:36
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top