Главные новости

Порошенко: Я виграв голосування в армії

Президент України, кандидат у президенти Петро Порошенко заявив, що він виграв голосування в армії. Відповідну заяву він зробив під час політичного шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

«Знову-таки я хочу подякувати тих, хто за мене проголосував в армії, і з гордістю повідомляю, що голосування в армії я виграв… І хочу сказати, що для мене дуже важлива така оцінка, мене — не просто як президента, а як верховного головнокомандувача ЗСУ», — повідомив Порошенко.

Він нагадав, що наші Збройні сили на фронті пройшли величезну відстань. Особливо, за словами президента, це пам’ятають ті, хто воює з 2014 року.

«І я хочу посперечатися з цим британським генералом, тому що армія у нас була не на нулі, армія у нас була глибоко в мінусі, і величезна кількість генералів було відправлено на пенсію, величезна кількість — звільнено й відправлено на фронт, і ті, хто на фронті себе проявив, мають хороші кар’єрні перспективи, а ті, хто, як тільки дізналися, що їх відправляють на фронт, тут же стали писати рапорти. Так хочу сказати, а навіщо нам такі генерали армії, які бояться боротися за рідну землю?» — наголосив Порошенко.

 

«>

16.04.2019
20:30
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top