Главные новости

Після виборів Україну може чекати «російська рулетка» — фінансист

Якщо діючий Президент не потрапляє в другий тур, ми будемо спостерігати шалений відтік капіталу з країни.

Про це в ході прес-конференції в інформаційному агентстві «ГолосUA» повідомив екс-заступник голови правління НБУ, фінансист, економіст Олександр Савченко.

«Економічні прогнози можна робити до виборів президента в березні, оскільки ми знаємо, як веде себе чинна влада, і можемо прогнозувати ситуацію. Після виборів ситуація може кардинально змінитися», — зазначив фінансист.

А. Савченко пояснив, що всі знають нашу традицію: як тільки з’являється провідна політична сила, що йде переформатування існуючих політичних сил. У разі якщо діючий Президент не потрапляє в другий тур, ми будемо спостерігати шалений відтік капіталу з країни. Будуть ховати валютну виручку за кордоном і т. д.

«Важко давати точні економічні прогнози, але моє передчуття, що Гройсман ухвалить рішення про підвищення ціни на газ у травні, він не захоче втратити репутацію реформатора в очах Міжнародного валютного фонду, щоб продовжувати політичну кар’єру», — прогнозує економіст.

Савченко А. також додав, що протягом 4 місяців ми можемо отримувати все, що вдасться, а далі почнеться «російська рулетка», тобто, все буде залежати від виборів. В цьому році до економічних проблем у країні істотно додалися політичні проблеми. З’являються нові ризики, і це може спровокувати ком проблем, про які ми ще не думали. Ні в кого немає чіткого уявлення про те, що нас чекає після травня місяця. Ситуацію сьогоднішню, з точки зору економіста, аналізувати дуже важко.

«>

21.02.2019
18:59
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top