Новини Корупції

Підприємці «розводили» Нацполицию Черкаської області на ремонтах автомобілівДва підприємця за попередньою домовленістю брали участь у тендерах на ремонт автотранспорту Нацполицией Черкаської області.

Тендер на закупівлю послуг з ремонту автомобілів, який проводило Управління Національної поліції у Черкаській області, пройшов з ознаками змови. Очікувана вартість торгів 1,27 млн грн.

У торгах брали участь ФОП Попович Неля Іванівна та ФОП Шпильовий Володимир Володимирович.

Читати також: Черкаська міськрада не зацікавлений у нових учасників тендерів на харчування школярів

Незважаючи на розіграш підприємцями Нелею Попович і Володимиром Шпилевым двох тендерів, тільки в ході одного їх узгоджена поведінка призвело до перемоги Попович.

Ці тендери потрапили в поле зору АМКУ Черкаської області. Вони вивчили торги і підтвердили наявність змови між підприємцями.

Факт змови підтверджують виявлені наступні факти. Підприємці проводили діяльність за однією адресою. Вони перебували в постійних довірчих відносинах (Неля Попович могла проводити будь-які банківські операції від імені Шпильового).

Використовували одні й ті ж засоби зв’язку і завантажували схожі в оформленні документів для торгів з однієї IP-адреси. В ході закупівлі вели себе синхронно в часі.

Черкаське ОТВ АМКУ кваліфікувало дії підприємців як антиконкурентні узгоджені, які призвели до спотворення результатів торгів. Обидва підприємця оштрафовано на 68 тис. грн. Їм заборонили брати участь у конкурентних публічних закупівель протягом наступних трьох років.

За даними «Прозорро», Шпильовий Володимир взяв участь у 49 тендерах, зустрівшись із Попович цілому 29 разів. З середини 2017 він отримав замовлень на 1,19 млн грн. Попович взяла участь у 40 тендерах, отримавши замовлень в середньому на 1,31 млн грн у період з середини 2017 року.

Якщо Вам відомі факти про порушення законодавства про публічні закупівлі, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: nashigroshi.org

 

Теги: Попович Неля Іванівна, ФОП Шпильовий Володимир Володимирович

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top