Главные новости

Під Житомиром чоловік задушив 80-річну сусідку, яку вважав відьмою

На Житомирщині пропала 80-річна жінка. Незабаром її тіло з синцями на шиї знайшли недалеко від села.

Виявилося, що вбив жінку її сусід, бо вважав відьмою. Крім того, він збирався вбити ще кількох жінок, яких підозрював у заняттях чорною магією.

В даний час в Квітневому всі обговорюють вбивство 80-річної Марії Адамівни. Вона зникла за кілька годин перед вбивством. Пішла на пошту за пенсією і не повернулася. Рідні відразу кинулися на пошуки.

“Вона не могла так просто прірва. Думав, що якісь діти або наркомани зазіхнули на пенсію, що вона отримала, або збила машина і де-то вивезла», – розповідає родич убитого Володимир Соловйов.

Сусіди кажуть, що бачили, як бабуся поверталася з райцентру. Додому вона так і не дійшла. Тіло жінки поліція знайшла на наступний день за кілька сотень метрів від села.

На шиї загиблої були синці. Поруч з тілом була її сумку з гаманцем. В ньому вся пенсія – 4 тис. грн. Тому версія про пограбування відпала відразу. Коли слідчі почали опитувати сусідів, то вийшли на 48-річного чоловіка, який жив поруч з бабусею.

«Він повністю визнав провину, мотивами були сварки протягом тривалого часу», – говорить слідчий.

У селі розповідають, що затриманий зненавидів сусідку, бо вважав, що жінка наводить на нього порчу. Про вбивство і псування чоловік сам розповів поліції. Вважав, що його сімейному щастю заважають відразу три сільські бабусі, зокрема, й рідна мати.

“Виявилося, що він хотів вбити бабусю одну, потім другу і третю, і лише тоді він зможе одружитися. Якщо ми б не знайшли Марію Адамовну, він міг би ще вбити. Так у селі міг би з’явитися серійний вбивця», – розповідає сільський голова Анатолій Олійник.

Мати чоловіка в провину сина не вірить і підтверджує, що сусідка наводила на нього порчу. Родичі загиблої запевняють, що ніякого відношення до чорної магії Марія Адамівна не мала.

«Її в селі дуже любили, вона ветеран праці, все життя пропрацювала на хмелю», – говорить Володимир Соловйов.

Підозрюваний у вбивстві бабусі під вартою. За навмисне вбивство йому загрожує до 12 років за ґратами. Якщо психіатрична експертиза доведе його інвалідність, він буде визнаний неосудним.

«>

17.04.2019
06:34
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top