Новини Корупції

«Переможемо корупцію разом». «Слуги народу» зібралися поховати систему ProZorro

ср, 09/10/2019 — 15:39

Захисники схеми по збору грошей при оцінці нерухомості підняли ставки і тепер хочуть ліквідувати систему «Прозорро» — вони запропонують вила: перемогти в захисті «Прозорро» або залишити схему збору грошей при оцінці нерухомості.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст проекту «Наші Гроші» Юрій Ніколов, передає Цензор.

«Ми на порозі грандіозного шухеру. Олександр Качура тільки що підтвердив, що готує замах на систему Прозорро. Слуга народу зробив це визнання в розмові зі мною, Олександром Лємєновым, Віталієм Шабуниным, Агией Загребельской (я поскринил дискасс для повноти відчуттів), пояснюючи, чому він хоче зберегти корупційні майданчики Антоші Яценко в схемі ФДМУ», — розповів він.

«І це вже другий на моїй пам’яті випадок, коли нардепи об’єднують захист схеми Яценко з наїздом на «Прозорро». Вперше це сталося рік тому, коли антошины наймити внесли до Податкового кодексу відразу дві новели – одна легалізувала майданчики під дахом ФДМУ, а друга замахувалася на Прозорро. Максим Нефьодов тоді прямо вночі «під куполом» зумів відбити замах на святиню, але на цьому його замминистровский адмінресурс вичерпався і Кононенко, Південця, Парубій розвели руками: «Ну бач, оце і є компроміс». Зараз відбувається рівно те ж саме. Коли новий голова Фонду держмайна Дмитро Сенниценко публічно заявив про план вбити Антохины «прокладки» — захисник схематоза Антоші Яценко особисто запропонував завалити «Прозорро». І якщо все буде розвиватися як рік тому, то «силам добра» запропонують ті ж вила — перемогти в захисті «Прозорро», обременив їх усякими дурними нарадами, аби вони не витрачали сили на знищення корупційної схеми в ФДМУ. Благо якісь «невідомі сили» в Кабміні Гончарука буквально днями зберегли до ФДМУ заступника голови Асташева – це кононенковский вирішувала, який особисто займається схемою всередині Фонду вже два роки», — наголосив журналіст.

«Разом – угруповання Антоші знову підняла ставки для торгу. І вибір у слуг народу зараз простий. Чи просто і швидко прийняти законопроект 2047 (його єдиним змістом є вбивство «прокладок» Яценко), або продовжувати танцювати з бубнами навколо 2047-1 Качура, єдиною місією якого є не дати прийняти 2047. Бо нагадую – кожен день поки не приймається 2047, антошины «прокладки» знімають з базару 1 000 000 гривень. Мільйон гривень на добу чистої маржі ні за що з усіх продавців квартир в Україні», — резюмував Ніколов.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал.

Источник — http://grom-ua.org/

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top