Главные новости

Операція закрита: Путін купив собі Білорусь

Як і очікувалося, переговори в Москві закінчилися повним успіхом як для Путіна, так і для Лукашенка.

Загалом, це був другий і остаточний тур торгів, де Лукашенко виставив на продаж Білорусь, а Путін – купив собі Білорусію. Схоже на те, що переговори дійсно йшли не дуже легко, тому що продавець ломил ціну, а покупець ледве стримував себе від того, щоб не взяти собі товар даром. Власне кажучи, до чого все йде було ясно пару тижнів тому, коли з-під Пітера до білоруському кордоні потягнулися ешелони бронетехніки. Лукашенко не зовсім же тупий і пам’ятає, чим ці речі вилилися для Грузії, а потім і для України. А потім був знаменитий спіч «Летаргічного Дімона», в якому він анонсував приєднання Білорусі.

Тоді Лукашенко заявив про те, що він не поступиться суверенітетом країни навіть якщо для цього доведеться захищати її зі зброєю в руках. А якщо до цього додати його попередні заяви про те, що він готовий сам з автоматом захищати країну або роздати зброю населенню для захисту від зовнішньої загрози, то вимальовується картина агресивного маркетингу. Лукашенко подавав сигнали Путіну про те, що треба його поважати, нагодувати, напоїти, покласти в кишеню, а потім вже ставити Білорусь в зручну позицію займенники.

Схоже на те, що в перший свій візит до Путіна Лукашенко висунув непомірні вимоги, чим розлютив старого, а потім швидко змився Мінськ, поки не роздрукували нову упаковку «Новачка» або чого там ще. А вдома він зібрав «пархозактив», як це називали раніше і пояснив, що далі два шляхи: або переходити на військові рейки, або домовлятися про умови здачі. Напевно, на цій нараді були присутні військові, які доповіли колегам про те, чого і скільки Путін вже стягнув до кордонів і вже стоїть усередині, щоб всім було зрозуміло, як буде виглядати силове протистояння.

Можливо, там пояснили навіть кількісні характеристики такого варіанту – кількість жертв і скільки днів Москві знадобиться для закінчення силового варіанту. Думаю, це подіяло як треба і бажаючих уподібнитися нашій старенькій эльфийке (жоден танк не вийде), виявилося абсолютна більшість. Тим більше, на вулицю не вийшов жоден громадянин країни, який хотів би захистити її від поглинання.

У підсумку, Лукашенко отримав менше, ніж розраховував, а Путін – більше, ніж хотів, тим не менш, угода закрита і товар проданий. З репортажу по БТ зрозуміло, що Лукашенко зробив все, що потрібно Москві, і сказав, що все обумовлено, затверджено і підписано, і тепер є п’ятирічний план синхронізації правового, економічного, військового і політичного простору РФ і Білорусії. Тобто, затверджено план поетапної колонізації країни, без потрясінь і брязкання зброєю. Все буде відбуватися «за згодою».

З цього приводу досить показовим є невеликий спіч Лукашенко, коли він з Путіним вийшли до журналістів після підписання аншлюсу. Він пожартував про те, що всі ці переговори і обговорення вже призвели до того, що вони з Путіним вже набридли один одному і коли запанувала гробова тиша і хтось упустив мікрофон, Лукашенко раптом зрозумів, що упаковку «Новачка» далеко не сховали і перевів усе на жарт:

«Я пожартував. Звичайно, ми ніколи не надоедим один одному і набридати не зможемо. Є питання, які нам треба обговорювати, це наша робота. Ми поговоримо про подальше нашому співіснування в цьому важкому, тлінному світі, і нікуди від цього не піти і не подітися».

Ось так, з жартами і примовками, Лукашенко нарешті продав Білорусь, до чого він готувався довгі роки і вдавав із себе бійця, який не поступиться ні сантиметром землі своєї країни. Хоча, про сантиметрах роль не йшла. Країна продано оптом і за оптовою ціною.

Нагадаю, Овоч хотів провернути це ж захід, але в Україні опинився Народ, який вже перетворився в Націю. А в Білорусії виявилося те, що виявилося. Вони навіть не помітять особливих змін. Це станеться трохи пізніше, коли аншлюс вже буде закінчений і їм вкажуть їх місце, як це було зроблено в Криму.

Ті, хто між ганьбою і війною вибирають ганьба, врешті-решт, отримують і те, і інше.

Anti-colorados, блогер

«>

29.12.2018
21:17
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top