Главные новости

Новий вид шахрайства: як жителям Києва «дарують» квартири у столиці

Різноманітність схем наживи на довірливих жителів столиці не перестає рости. Останнім часом найбільш прибутковим для шахраїв є обман з допомогою фейкових повідомлень на мобільний телефон. На засоби зв’язку людей стали приходити повідомлення від фінансових компаній про те, що вони виграли квартиру в Києві.

Такі повідомлення є обманом, щоб заволодіти вашими фінансами. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву Національну комісію фінансових послуг.

У відомстві повідомляють, що наступним кроком після подібних СМС пропонується перерахувати грошові кошти на картковий рахунок для оформлення свідоцтва на право власності. Схема розрахована на довірливих людей, які від радості виграшу перерахують будь-яку суму на рахунок шахраїв. Також в Нацкомфинуслугах назвали компанії, від яких може прийти таке повідомлення: Пий-Експерес Україна, Мени-Пий Україна, Фон-Бокс Україна, Світ Мані, Сіті Люкс Україна, Велком-Пеймент, Капітал Оне Україна, Пий-Директ, Біг-Пеймент.

На сайтах цих фінансових компаній розміщені фейкові свідоцтва Нацкомфінпослуг з підписом члена комісії Олександра Але інформації про ці організації в Держреєстр не вносилася, статусу фінансових установ вони не отримували, як і будь-які ліцензії. Якщо ви отримали повідомлення від подібних компаній на свій мобільний, то повідомте про це по телефону 590-57-16 (лінія для повідомлення про корупцію Нацкомфінпослуг) або в поліцію.

«>

27.02.2019
09:45
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top