Новини Корупції

На Вознесенський коньячний завод в Миколаївській області напали рейдери

Захоплення титушками з охоронної фірми «Самсон» коньячного заводу у Вознесенську шляхом фальсифікації документів. Виник конфлікт, є постраждалі.

19 лютого 2019 року, після більш ніж тижня захоплення Вознесенського коньячного заводу працівники заводу, пенсіонери і просто активні громадяни міста прибули до заводу, щоб відновити справедливість і повернути завод справжнім господарям.

Ще 11 лютого рано вранці невідомі люди в спецодязі і балаклавах через огорожу проникли на територію коньячного заводу, побили охорону і, погрожуючи всім і кожному, змусили всіх працівників і охорону залишити завод.

Як виявилося, рейдери – охоронна фірма «Самсон». Її представники заявили, що вони діють за договором з новим власником заводу і пред’явили документи, як виявилося пізніше фальшиві.

Справжньому керівництву заводу вдалося відновити ланцюжок оформлення липових документів і відновити реєстрацію в Державному реєстрі 14 лютого 2019 року.

Читайте також: АМПУ найняв для робіт у миколаївському порту сумнівну кіпрську компанію

Директор заводу Самойлов Андрій Михайлович звернувся до представника охоронної фірми «Самсон» і представив йому реєстраційні документи, які підтверджували, що саме він є керівником цього підприємства, а всі інші документи, які є у цієї фірми недійсні і просто липові. Після цього виникла конфліктна ситуація. Охоронці — рейдери пустили в хід газові балончики,

4 людини постраждали. Сам директор Самойлов А. М., начальник заводської охорони Шуліка О. Р., головний енергетик Леденчук С. І, пенсіонер Леденчук в. І.

Після цього була викликана «швидка допомога» і оперативна група поліції.
Працівники поліції підтвердили повноваження справжніх власників заводу в особі Татаринова Володимира Володимировича та директора Самойлова Андрія Михайловича.

Організатор рейдерського захоплення Ройтман А. Б, який підробив документи і переписав коньячний завод на громадянина Ізраїлю Фурмана Б. М. (фейковая особа). Керівник захоплення Дрочинский С. В. і Конограй Н.Н. тягнули час, з кимось постійно зідзвонювались, охорона просила почекати їх адвоката, який буде через 2-2,5 години.

А після того, як їм були продемонстровані реєстраційні документи в Державному реєстрі в інтернеті, і вони отримали «добро» від своїх господарів – вони відступили.

Рейдерам поставили умову: вони звільняють приміщення, прибирають свої машини з території заводу, які будуть тут же оглянуті, і їдуть. Але при цьому залишають свого представника для прийняття майна та приміщень після їх перебування.

Правда восторжествувала. І працівники, завдяки спільним зусиллям, нарешті, повернуться до роботи і зможуть забезпечувати свої сім’ї. Рейдери відступили, відкрили двері і вигнали свої машини.

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте в Редакцію сайту «Верховенство права».

За матеріалами: voznesenskonline.com.ua

 

Теги: ОФ Самсон, ОФ Самсон, тест

Коментарі 0

Залишити коментар
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top