Главные новости

На Донбасі бойовики накрили мінометним вогнем свої позиції – розвідка

На Донбасі у бойовиків знову проблеми. На цей раз відправили на передову непідготовлених «воїнів», який вдарили по своїх позицій з міномета.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. Командування російських окупаційних військ особливу увагу приділяє бойового злагодження підрозділів, які готуються до ротації на передові позиції.

У той же час вимоги проводити заходи бойової підготовки у скорочені строки і в авральному порядку призводять до фіктивним доповідями командирів частин окупаційних військ про проведення занять і напрямку на лінію дотику непідготовленого особового складу.

“19-20 лютого при спробі нанесення вогневого ураження підрозділах ЗС України, мінометні розрахунки противника обстріляли позиції своїх військ. Крім того, через непідготовленість особового складу в діях по спорядженню хв, близько 50 відсотків стріляних боєприпасів не здетонували.

Зазначені дії противника посилюють небезпеку для місцевого населення, в т. ч. через зростання ймовірності ураження об’єктів цивільної інфраструктури і збільшення кількості невикористаних хв на території сільськогосподарських угідь», – йдеться в повідомленні.

«>

23.02.2019
07:16
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top