Главные новости

МЗС: Українці можуть подорожувати по безвизу більш ніж у 120 країн світу

Громадяни України зараз можуть відвідувати більш ніж 120 країн за спрощеною візовою процедурою або без віз.

Про це розповів директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев на брифінгу, передає УНІАН.

За його словами, за кордоном скасування віз або спрощення поїздок українцям приділяють велику увагу.

«Вже більш ніж у 120 країн світу громадяни України можуть в’їжджати на «безвизу» або в порядку максимального спрощення, тобто отримати візу в аеропорту або отримати електронну візу. І ми активно працюємо над тим, щоб це кількість країн, куди зможе подорожувати громадянин України без віз, зростала», — заявив Погорільців.

Він також нагадав, що в 2018 році Україна уклала чотири міжнародні договори з Катаром, Сербією, Уругваєм і Грузією. Було розроблено 25 нормативно-правових актів. З них 15 в 2018 році вже вступили в силу.

«Процес триває… Є країни, з якими в силу різних обставин цей процес проходить досить непросто, але ми маємо своє бачення, є свої плани, свою стратегію, тактику, як з тією чи іншою країною працювати», — додав Порогрельцев.

Так, він згадав про Мексиці, яку поміщають достатнього багато українців, і заявив

«Було б дуже добре вже найближчим часом підписати відповідну угоду про безвізові поїздки для громадян України. Де би я не зустрічався (у Мексиці, — ред.), ми з послом провели багато зустрічей в усіх центральних органах виконавчої влади, причетних до прийняття відповідного рішення — в уряді, в парламенті, всі декларують свою повну готовність це зробити, як зараз говорять, але реально нічого не робиться», — зазначив чиновник.

«>

28.02.2019
21:11
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top