Главные новости

«Молю Бога»: батько шоумена Зеленського розговорився про сина і виборах

Батьки коміка Володимира Зеленського не були в захваті від рішення їх сина балотуватися на найвищу державну посаду.

Про це в інтерв’ю інтернет-порталу «Країна» повідомив батько новоспеченого політика Олександр Зеленський. Він підкреслив, що для них з дружиною було несподіванкою, що їх син ішов у президенти.

«Це було для мене несподіванкою. Ми з мамою цього не дуже хотіли. Але вже тепер, звичайно, ми вболіваємо за нього. Потрібно змінити систему. Система брудна – це факт. І той, хто її підтримує, не думає про Україну – він думає про своїх інтересах. Всі це розуміють. Але коли ви уявіть собі на хвилиночку, коли на крові дітей заробляють гроші… Як можна підтримувати таку людину? Це «ля-ля» нікому не треба. Я молю Бога, щоб змінилася Україна. Дуже хочу», – поділився він. Зі слів Зеленського – старшого, син не радився з батьками щодо висунення своєї кандидатури.

«Я якось випадково дізнався про це, хоча він часто радиться, ділиться з нами, він близький нам людина. Може бути, щоб нас не розчаровувати, не говорив. Знав, що ми будемо проти. Але в цілому, з багатьох речей, коли йому тяжко на душі, він мені дзвонить і питає: «Тату, як ти вважаєш?», – додав він.

«>

16.04.2019
10:25
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top