Главные новости

«Мертві побратими приходили уві сні»: на Вінниччині повісився ветеран АТО

У Жмеринці Вінницької області 44-річного ветерана АТО Ігоря Саса знайшли повішеним.

17 лютого демобилизированного поховали бійця. За даними видання, чоловік скаржився на постійний головний біль.

У прес-службі обласної поліції повідомили, що 16 лютого в місцеве відділення надійшло звернення про те, що у власному будинку знайшли повішеним чоловіка. Слідів насильницької смерті не було, записки не залишив.

Слідчі чекають висновків судово-медичної експертизи. Відкрите кримінальне провадження за фактом умисного вбивства з позначкою «самогубство».

Відзначається, що Сас до війни на Донбасі працював електриком, а в 2014 році був одним з перших, хто пішов захищати Україну. Служив у 72 бригаді (Біла Церква) водієм-механіком. Разом з побратимами були під Свердловськом, Амвросиевкой, Краснопартизанском, Марьяновкой.

«Прикривали прикордонників, оскільки вони не були укомплектовані важкою технікою і не могли протистояти такому вторгнення. Спочатку все було спокійно, адже могли дати гідну відсіч», — наводить видання слова знайомих покійного.

«А потім почалося Зеленополье… Бойовики здійснювали постріли з відстані понад 15 км зі сторони державного кордону з РФ. Техніка підбита, підкріплення не було. Ігор не раз згадував, як йому доводилося вивозити КамАЗом загиблих, серед яких шукав своїх хлопців. Коли дивом вирвався з того пекла, у військовій частині Ігоря напихали заспокійливими таблетками, бо руки тремтіли. Додому приїхав контуженим, з наполовину втраченим слухом», — розповіли вони.

За їх словами, після війни Ігор довго мовчав, а мертві побратими «приходили» до нього уві сні.

«Чула, що нещодавно Ігор Сас був на лікуванні в Карпатах, пізніше — в медичному закладі. Після виписки легше не стало. Рідні постійно були поруч і самого його не залишали. А в той ранок дружина з дочкою поїхали купувати весільну сукню. До Ігоря повинна була прийти старенька мама, але не встигла. Застала його вже повішеним на перекладині», — сказала депутат Жмеринської міської ради Ольга Пащук.

«>

24.02.2019
07:49
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top