Главные новости

МАУ ввела нові правила і потрапила в скандал

Навколо авіакомпанії МАУ розгорівся скандал з вимаганням грошей з пасажирів за сверхлимит за новими правилами.

Про це написав український журналіст Сергій Сидоренко на своїй сторінці в Facebook, уточнивши, що подібна ситуація спостерігається приблизно з лютого.

«МАУ вміє. Там знову нововведення. Враження, ніби вони свідомо працюють на зростання ненависті до себе – але ні, реально це просто безкарність і вседозволеність у вимаганні грошей. Система така: вибирають в черзі «жертву» з валізою, яка відповідає параметрам, але близька до граничних показників, і вимагають у неї плати за сверхлимит. Навіть коли для всіх очевидно, що перевищення немає», – написав журналіст.

Він уточнив, що механізму захисту від вимагання немає. За словами Сидоренка, пасажир усвідомлює, що просто не сяде на рейс, адже авіакомпанія може відмовити в перевезенні.

«Дехто погоджувався платити. Сьогодні намагався заступитися за якусь даму, але вимагачі реально тефлонові. Системно це почалося, схоже, в лютому; вже двічі бачив власними очима в Борисполі і кілька разів проходили у стрічці схожі історії. За кордоном про таке не чув, і це логічно, тому що там немає натовпу аеропортового стаффа від МАУ, який би це робив – і навряд чи хтось би взявся за очевидна вимога», – додав він.

За словами журналіста, єдиний спосіб боротьби – це відмова від послуг МАУ. Сидоренко сказав, що до недавнього часу заступався за компанію, коли чув критику.

«Але зараз МАУ реально пробиває дно. Щомісяця, все глибше. Підкреслю, що особисто я не постраждав, особисто до мене претензій не було, тобто це ну ніяк не образа з мого боку. Просто реально дно», – резюмував журналіст.

«>

26.02.2019
22:09
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top