Главные новости

MARUV не поїде на «Євробачення», — НОТУ

Громадський мовник (ВАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України») та співачка MARUV, яка перемогла у національному відборі на «Євробачення», не дійшли згоди щодо участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2019» із-за ряду причин.

Як повідомляють ЗМІ з посиланням на Суспільне, після проведених переговорів ВАТ «НОТУ» і співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі.

«Співачка Анна Корсун (сценічне ім’я — MARUV) здобула перемогу в шоу Національний відбір у результаті чесного конкурсу і отримала максимальний бал від глядачів. Її виступ високо оцінили музичні експерти, представники шоу-бізнесу і глядачі. Однак у виконавця, який представить Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з ВАТ «НСТУ» на час конкурсу виконавець стає культурним послом України та доносить не тільки власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства в світі», — наголошується в повідомленні.

Також згідно з правилами «Євробачення» (п. 2.6) мовник-учасник повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу. «Ситуація, яка склалася навколо національного відбору цього року, має ознаки політизації. Громадський резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів і інформаційних структур країни-агресора фактично призвели політизації результатів національного відбору.

Громадський мовник також бачить у цій ситуації небезпека ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника (згідно із Законом України про Суспільне мовлення однією з основних завдань ВАТ «НОТУ» є сприяння консолідації українського суспільства (ст. 4 п. 2))», — наголошують в організації.

Нагадаємо, співачка Анна Корсун, більш відома як MARUV, стала переможницею національного відбору » Євробачення-2019. У MARUV є один день на ознайомлення з контрактом і прийняття свого рішення — підписувати його чи ні.

Після виступу у фіналі MARUV заявила, що не бачить нічого злочинного в гастролях по Росії, а брати участь на міжнародному конкурсі після відвідин країни-агресора вона хоче, тому що він повинен «об’єднувати країни».

У квітні 2019 року вона планує виступити в кількох російських містах. Зокрема, в Москві. У грудні 2018 року у співачки були концерти в Мурманську і Петербурзі. Також її виступ транслював телеканал НТВ. У 2018 році вона брала участь у конкурсі «Нова хвиля» в Сочі.

Член правління Національної громадської телерадіокомпанії (НОТУ) Олександра Кольцова заявила, що саме «Суспільне» приймає остаточне рішення щодо представника або представниці України на пісенному конкурсі.

«>

25.02.2019
17:07
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top