Главные новости

Львівська тютюнова фабрика підробляє власну продукцію

Продукція Львівської тютюнової фабрики, яка передбачалася для продажу у магазинах «дьюті фрі», потрапила на чорний ринок, до бабусь, які торгують сигаретами.

Передбачається, що товар, який продається в магазинах «дьюті фрі», це імпортна продукція або товар, що надходить безпосередньо від виробника. І при продажу фальсифікату такі магазини просто втрачають ліцензію. Так як же підроблена продукція Львівської тютюнової фабрики потрапила на «чорний» ринок?

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз провів дослідження зразків з спец закупівель, щоб отримати докази підробки.

У 2017 році розпорядженням Кабінету Міністрів затверджено документ, у якому була затверджена стратегія як раз дій Кабміну з протидії незаконного обігу та розповсюдження тютюнової продукції. І одним із пунктів там є визначення державного експертної установи, яка буде проводити криміналістичні види дослідження. Враховуючи, що у них є певний перелік обладнання, досвід роботи, колекція, зв’язок з виробниками, не тільки вітчизняними, а й зарубіжними, активісти стали ініціаторами щодо визначення цього Інституту саме як експертного.

Здавалося б, відстежити шляхи потрапляння на ринок нелегальних сигарет, неможливо. І як дізнатися, чи дійсно з дьюті фрі, або звідки ще? Насправді, все можливо. В інституті пояснили, що вони навіть можуть сказати, на якому обладнанні пакувалась продукція. Тобто, якщо дві пачки будуть повністю ідентичними – це є прямим доказом, що Винникивская тютюнова фабрика, більш відома як Львівська, сама виробляє нелегальний продукт, з якого не платить податки.

Результати експертизи готові. У висновку експерта зазначено чітко: обидва зразки були виготовлені на одному і тому ж обладнанні. І це доведено експертизою. Правда, наш експерт не може детально коментувати цей документ із-за того, що не має права розголошувати службову таємницю і методи дослідження. Але все і так зрозуміло.

«Верховенство права».

«>

21.02.2019
11:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top